Studium v zahraničí

Studium v zahraničí nese mnoho výhod. Jazyk se naučíte mnohem rychleji a kvalitněji než v rodné zemi. Také si užijete spoustu zábavy a navíc poznáte nové místa na tomto světě. Je to tedy nejlepší forma, jak se v jazyku zdokonalit.


Studium v zahraničí může být i výzva

Sami musíte na vlastní kůži poznat, zda Vám studium v zahraničí vyhovuje. Zjistíte tak, že nejen Vám rychle zvyšuje Vaše znalosti místního jazyka, ale také velmi kvalitně. Posunuje Vás tak velmi rychle dopředu, jelikož doba strávená studiem Vám napomůže k rychlému vstřebávání nových slov a výrazů. Studium v zahraničí Vám napomůže k tomu, aby jste se otrkali, rozvázali jazyk a začali mluvit cizím jazykem v situacích náhodných, ale i potřebných. Také když půjdete například do nějakého supermarketu, tak se můžete pomocí štítků učit slovíčka, aniž by jste u sebe měli slovník. A nejen to, poznáte určitě mnoho nových kamarádů, s kterými si užijete spoustu zábavy a také obhlídnete místní kulturu s plno zážitky.

Láká Vás studium v zahraničí?

Ať už jste student, dítě či manažer, máme pro Vás studium v zahraničí dělané na míru. Studium v zahraničí s London Institute je vhodné pro každého, proto se raději přesvědčte na adrese www.londoninstitute.cz . Nabízíme Vám studium v Kanadě, Velké Británii, Německu, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu, Maltě, Kypru, Francii, Španělsku a Itálii. Můžete si tak vybrat z 11 zemí. Máme široký výběr kurzů, ať už chcete standardní kurz 10 až 20 lekcí týdně nebo intenzivní kurz 30 až 40 lekcí výuky týdně ve skupině.

Ovšem pokud vám nevyhovuje skupinová výuka, tak máme pro vás i individuální výuku. Jste obchodník či by jste chtěl být? Můžeme Vám nabídnou i obchodní angličtinu, která vám pomůže jak v komunikační dovednosti, tak i v obchodní terminologii. Samozřejmě Vám můžeme nabídnout i ubytování v rodinách s penzí, která Vám bude vyhovovat.