Pomaturitní studium angličtiny

Rádi by jste po škole zavítali na pomaturitní studium angličtiny? Máte chuť se naučit dobře komunikovat v anglickém jazyce a zároveň se dobře zabavit? Chcete být opět studentem se všemi výhodami a povinnostmi? Nevadí Vám pravidelné denní čtyřhodinové dopolední vyučování? Rádi cestujete zdarma? Využili by jste možnost týdenního studijního pobytu na škole v Londýně? Máte rádi mladé a dynamické lektory? A chcete mít „v rukou“ celosvětově uznávanou cambridge zkoušku? Pokud jste odpověděli aspoň jednou „ANO“, tak navštivte naše stránky www.londoninstitute.cz , kde se dozvíte více.


Statut studenta v pomaturitním studiu?

Ano, jako student pomaturitního studia anglického jazyka v London institute Praha jste i nadále držitelem statutu studenta. Pomaturitní studium angličtiny otevíráme na základě oznámení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy o zařazení do přílohy č. 1 návrhu novely vyhlášky č.322/2005Sb. o dalším studiu, popřípadě výuce, které se pro účely státní sociální podpory a důchodového pojištění považují za studium na středních nebo vysokých školách. Pokud jste tedy úspěšně vykonali první maturitní zkoušku nebo absolutorium v kalendářním roce, ve kterém zahajujete studium v tomto kursu, jste hlediska státní sociální podpory, důchodového pojištění a zdravotního pojištění považováni za žáky střední školy se všemi právy a povinnostmi žáka.

Zajímá Vás pomaturitní studium v Londýně?

Velkou výhodou studentem pomaturitního studia, které London Institute Praha nabízí je, že se můžete podívat přímo do Londýna a zjistit, jak se vyučuje angličtina na jedné z jejich partnerských škol. Dalšími výhodami je spoustu cestování, u kterého poznáte mnoho nového. Londýn je obrovské úchvatné město, které si Vás získá hlavně svojí multikulturou a svou pestrostí. Po návštěvě Londýna budete chtít umět angličtinu ještě více.