Letní kurzy angličtiny Praha

Letní kurzy angličtiny v zahraničí jsou nejen velmi skvělou přípravou na maturitu, ale také může být velmi dobrou přípravou na přijímací zkoušky vysoké školy. Pokud jako rodič chcete, aby vaše dítě v životě uspělo, tak mu napomůžete, aby mělo lepší vzdělání, díky kterému se i také odvíjí, jakou práci si najde. S tím souvisí i kvalitní znalost angličtiny, která je v dnešním světě nejvíce vyskytujícím dorozumívacím jazykem. Právě letní kurzy angličtiny jsou velmi efektivním způsobem, jak se výrazně zlepšit.


Proč právě letní kurzy angličtiny?

Díky letnímu kurzu studia v zahraničí Vaše dítě získá více sebedůvěry, pozná jiný životní styl země a také získá spoustu nových kamarádů, s kterými si užije mnoho zábavy. Ptáte se, v kolika letech můžete své dítě do zahraničí poslat? Nejčastěji rodiče posílají své děti od věku 14-15 let, ale mnoho kurzů nabízí pobyty už od 12 let. Samozřejmě vše je zajišťováno a děti hlídané delegátem. Takový letní kurz angličtiny trvá většinou dva, tři a nebo čtyři týdny .

Letní kurzy angličtiny ve vašem městě

Pokud nechcete odcestovat do zahraničí a chcete raději trávit čas doma se svou rodinou nebo Vám to nedovolí práce, tak letní kurz angličtiny ve vašem městě je právě pro Vás. London Instutite Vám nabízí standardní i intenzivní kurzy angličtiny, kde je maximální výuka angličtiny. Naučíte se tak rychle a kvalitně anglický jazyk v krátkém čase. Zejména studenti si osvojí jazyk během krátké doby a budou se cítit jistější v konverzacích a používání angličtiny v každodenním životě. Je na Vás, kolik týdnů studia letního kurzu angličtiny zvolíte. Stačí jen před začátkem studia vyplnit rozřazovaní test, který nám napomůže zjistit, na jaké úrovni znalosti anglického jazyka se nacházíte. Kurzy angličtiny na London Institute vyučují kvalifikovaní rodilí mluvčí z Velké Británie, proto je kvalita výuky velmi dobrá. Najdete nás na adrese www.londoninstitute.cz .