Firemní jazykové kurzy

Chcete, aby vaši zaměstnanci měli větší úspěch? Aby měli větší sebevědomí v anglické komunikaci? V tom případě jste na správné adrese. Firemní jazykové kurzy od London Institute jsou tu pro Vás.


Proč právě firemní jazykové kurzy od London Institute?

London Institute zajišťuje kvalitní a prověřené firemní jazykové kurzy. Vedle standardní výuky jazyků, konverzačních hodin a přípravy na cambridgeské zkoušky (PET, FCE, CAE, IELTS), poskytují také výuku business angličtiny vč. přípravy na zkoušku BEC a odborné angličtiny (ekonomie, technické obory, marketing, apod.).

Dále poskytují možnost studia na renomovaných partnerských školách. Jejich kvalitu výuky zajišťují jak čeští, tak i zahraniční lektoři, kteří tvoří velmi profesionální, stabilní a vysoce kvalifikovaný tým, který využívá metodu Communicative Language Teaching. Tato metoda je zaměřována na komunikaci mezi studenty, mezi studenty a učitelem, která je doprovázena zejména různými cvičeními, diskuzemi, rozhovory, výměnou informací a modelovými situacemi.

Každá firma má trochu jiné zaměření či odvětví, proto pro každou studijní skupinu se sestaví individuální studijní plán přizpůsobený specifickým jazykovým požadavkům. A pokud nemáte prostory pro výuku jazykového kurzu, tak to není problém. London Institute své prostory má, které Vám rádi nabídnou.

Manažerské kurzy v zahraničí?

Chcete místo firemních jazykových kurzů v tuzemsku raději manažerské kurzy v zahraničí? Jazykové kurzy pro manažery v zahraničí jsou určeny pro klíčové pracovníky společností a specialisty. Jazykové kurzy pro manažery jsou velmi specializované a probíhají v malých skupinkách. Umožňují tak využití maximálního času v různých kombinacích s individuální výukou. Velmi oblíbené a často využívané jsou jazykové kurzy pro manažery Regent school. Více o této výuce najdete na stránkách London Institute Praha www.londoninstitute.cz .

Dostupnost komplexních služeb je aktuálně dostupná nejen ve městech jako Praha, Brno, Ostrava, ale i Olomouc, Přerov, Zlín, Třinec, České Budějovice, Plzeň, Děčín, Liberec, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Havířov, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek Místek, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Prostějov, Třebíč, Česká Lípa, Tábor, Znojmo, Příbram, Cheb, Orlová, Kolín či Trutnov.