CAE test Praha

CAE test je další z řady Cambridge ESOL. Zkratka CAE test znamená Certificate in Advanced English. CAE test patří v porovnání FCE zkoušky k těm náročnějším.

CAE test se zaměřuje na všechny oblasti znalosti jazyka, je rozdělen do pěti částí, ty jsou dále děleny na jednotlivé úkoly.

 

Kdy můžu CAE test absolvovat?

CAE testy se konají několikrát za rok, a to v měsících březnu, červnu a prosinci. Termíny CAE testů vyhlašuje Britská rada.

 

Co je potřeba k úspěšnému absolvování CAE testu?

Pro úspěšné zvládnutí CAE testu, je nutné absolvovat kurz, ve kterém se studenti naučí gramatice, poslechu a mluvě v anglickém jazyce.

Při samotném CAE testu a k získání certifikátu je nutné správně odpovědět na 60 % otázek. Pokud správně odpovíte na více jak 80 % otázek dostanete známku A.

 

Z čeho se test CAE skládá?

-          1 hodina a 15 minut čtení

-          1 hodina a 30 minut psaní

-          1 hodina použití angličtiny

-          přibližně 40 minut poslechu

-          přibližně 15 minut mluvení

 

Co získám po úspěšném absolvování CAE testu?

Po úspěšném absolvování CAE testu vám bude udělen CAE certifikát, který potvrzuje vaši pokročilou znalost angličtiny. CAE certifikát je uznávaný po celém světě, jedná se o úroveň C1.

 

Proč si vybrat zrovna CAE test?

Tento CAE test dokládá schopnost komunikovat v běžném životě, ale i pracovat nebo studovat v anglickém jazyce. Pokud tedy chcete vyrazit do zahraničí za prací, je pro vás CAE test tou správnou volbou. Zkouška také dokládá způsobilost studovat obory v anglickém jazyce na britských univerzitách.

 

Dostupnost komplexních služeb je aktuálně dostupná nejen ve městech jako Praha, Brno, Ostrava, ale i Olomouc, Přerov, Zlín, Třinec, České Budějovice, Plzeň, Děčín, Liberec, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Havířov, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek Místek, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Prostějov, Třebíč, Česká Lípa, Tábor, Znojmo, Příbram, Cheb, Orlová, Kolín či Trutnov.